• slide2

Oferujemy Państwu wynajem i instalację profesjonalnych rozwiązań ewentowych, wspomagających produkcje wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Nasza specjalność to wynajem i montaż wszelkiego rodzaju horyzontów, wysłon i tkanin scenicznych.

Bazujemy na systemie Pipe and Drape, uzupełnionym przez wielkoformatowe backdropy i horyzonty oraz związane z nimi mechanizmy sceniczne takie jak Kabuki Drop i Szyny Kurtynowe.

Oferujemy również inne niezbędne na eventach elementy, takie jak mównice, podesty sceniczne o regulowanej wysokości, a także okrągłe sceny różnych wielkości.

Oferowane przez nas produkty oferujemy w dwóch opcjach: tylko wynajem oraz wynajem wraz z montażem, demontażem i transportem.

W ramach prowadzonej pracowni oferujemy budowę scenografii eventowej. Realizujemy projekty zlecone oraz tworzymy autorskie rozwiązania oprawy plastycznej wydarzeń.

Naszą misją jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, pozwalających na tworzenie unikalnych rozwiązań wizualnych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej oferty.

 

  • piktogram wynajem
    wynajem
  • piktogram horyzonty2
    montaż - demontaż
  • piktogram transport
    transport

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

biuro i magazyn

ul. Domaniewska 18
05-800 Pruszków

telefony i maile

dział handlowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 601.221.857
+48 516.516.040
+48 605.764.478

dział techniczny:

+48 516.516.051